Szanowni Państwo,

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

MAGAZYNIER – LOGISTYK

Opis stanowiska:

- załadunek i rozładunek dostaw surowców i mieszanek

- dostarczenie surowców i materiałów na wydziały produkcyjne

- prowadzenie dokumentacji magazynowo – produkcyjnej

- prowadzenie inwentaryzacji w magazynach i na produkcji

- dbałość o porządek i estetykę w magazynach

Wymagania:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- uprawnienia operatora wózka widłowego

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- dobra organizacja pracy

- dokładność i sumienność

- znajomość MS Office

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI WYROBÓW Z GUMY - PRODUKCJA

- praca przy linii produkcyjnej - obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

- wykształcenie zasadnicze zawodowe

- mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

- umiejętność pracy w zespole

Kandydatom do pracy na powyższe stanowiska oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- niezbędne narzędzia pracy

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez system szkoleń

wyślij zapytanie