Szanowni Państwo,

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Opis stanowiska:

  • Udział w utrzymaniu systemu zarządzania jakością zgodnie z normą PN-ISO 9001
  • Tworzenie i aktualizacja procedur oraz instrukcji z zakresu PN-ISO 9001
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych w obszarze jakości
  • Monitorowanie wyników pomiarów z procesu produkcyjnego, kontroli jakości, reklamacji, raportowanie oraz inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Ciągły monitoring informacji dotyczących aktualnego poziomu jakości wyrobu, ich analiza oraz potwierdzenie efektywności wdrażanych rozwiązań

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Zarządzanie Jakością, Zarządzanie Produkcją, , Inżynieria Procesowa)
  • Znajomość Lean Manufacturing i narzędzi rozwiązywania problemów (Kaizen, 5S, Pareto, Ishikawa, 8D)
  • Znajomość MS Office
  • Nastawienie na wyniki i cele, komunikatywność i kreatywność
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane doświadczenie pracy w branży Automotive
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)
  • Narzędzia niezbędne do pracy

 Technolog

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne (guma, polimery, tworzywa) lub pokrewne
  •  Min. 2 lat doświadczenia na podobny stanowisku
  • Znajomość stosowanych w laboratorium fizykochemicznym technik analitycznych
  • Mile widziana znajomość technologii procesu przetwórstwa gumy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski - komunikatywny
  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Tworzenie i wdrażanie do produkcji nowych wyrobów oraz procesów technologicznych
  • Opracowywanie nowych oraz modyfikacja istniejących receptur mieszanek gumowych
  • Nadzór nad jakością wykorzystywanych w procesie produkcji surowców
  • Nawiązywanie oraz budowanie trwałych relacji z klientami, poprzez doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań dot. mieszanek gumowych
  • Koordynacja zamówień oraz przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
  • Współpraca z działem laboratorium - dostosowania właściwości mieszanek gumowych zgodnie z wymaganiami klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy w zakresie nowoczesnych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dynamiczną pracę w ambitnym zespole

wyślij zapytanie